Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Uszczelki samoprzylepne

Nie musisz angażować fachowców do wymiany materiałów zabezpieczających stolarkę okienną. Dzięki łatwemu montażowi produktów takich jak uszczelki samoprzylepne, samodzielnie możesz zadbać o odpowiednią izolację termiczną w swoim domu lub mieszkaniu. Nasze podkładki gumowe do drzwi to sposób na oszczędności związane z pracą kotła, pompy bądź miejskich systemów ciepłowniczych. Im większa stabilność temperaturowa w pomieszczeniu – tym mniej płacisz za ogrzewanie!

Uszczelka samoprzylepna do drzwi i okien

Najlepszym okresem na prace związane z izolowaniem drzwi i szyb jest czas tuż przed rozpoczęciem sezonu ciepłowniczego. Gumowe, podklejane podkładki do okien są uniwersalne oraz dostępne w wielu rozmiarach i kształtach. Wykonane są z wysokiej jakości spienionego kauczuku EPDM, dzięki czemu nie wchłaniają wody, nie ulegają odkształceniom oraz są odporne na chemikalia. Uszczelka samoprzylepna skutecznie ogranicza dopływ zimnego powietrza przez szczeliny między ramą a skrzydłem, a do tego zapewnia świetną izolację akustyczną - dzięki czemu dodatkowo wyciszysz pomieszczenie.

Uszczelka samoprzylepna SD-112 (21x15) DGP Uszczelka samoprzylepna SD-112 (21x15) DGP
Cena:

7,79 zł

Cena netto: 6,33 zł

metr
zobacz więcej
Uszczelka samoprzylepna SD-54 (12x10) DGP Uszczelka samoprzylepna SD-54 (12x10) DGP
Cena:

3,29 zł

Cena netto: 2,67 zł

metr
zobacz więcej
Uszczelka samoprzylepna SD-55 (14x12) DGP Uszczelka samoprzylepna SD-55 (14x12) DGP
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

metr
zobacz więcej
Uszczelka samoprzylepna SD-55 (14x12) DGP Biała Uszczelka samoprzylepna SD-55 (14x12) DGP Biała
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

metr
zobacz więcej
Uszczelka samoprzylepna SD-55 (14x12) DGP Brąz Uszczelka samoprzylepna SD-55 (14x12) DGP Brąz
Cena:

3,49 zł

Cena netto: 2,84 zł

metr
zobacz więcej
Uszczelka samoprzylepna SD-84 (15x8) DGP Uszczelka samoprzylepna SD-84 (15x8) DGP
Cena:

6,89 zł

Cena netto: 5,60 zł

metr
zobacz więcej

Uszczelki samoprzylepne, czyli wygoda w montażu

Montaż oferowanych produktów ogranicza się do kilku czynności. Zanim użyjesz uszczelki samoprzylepnej do drzwi i okien, dokładnie oczyść powierzchnię, do której zostanie przeklejona. Następnie odmierz i dotnij gumowy element. Ostatni krok to usunięcie folii ochronnej i umieszczenie uszczelnienia we wskazanym miejscu. Dzięki dobrej przyczepności masz pewność, że guma pozostanie tam, gdzie trzeba.

Aby uszczelka samoprzylepna do drzwi i okien spełniała swoje zadanie, pamiętaj o wyborze produktów o odpowiednich kształtach i rozmiarach. U nas znajdziesz warianty o dużym zróżnicowaniu najważniejszych parametrów. Z łatwością dobierzesz te, które dopasują się do każdego uszczelnianego miejsca. Możesz też zwrócić uwagę na ich walory wizualne. Komponenty z gumy EPDM w kolorze białym, czarnym lub brązowym dostosujesz do kolorystki elementów stolarki okiennej i drzwiowej.

Już teraz sprawdź ofertę i wybierz produkty, dzięki którym wykonasz izolację termiczną i akustyczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl